SendPulse (7.x-1.0) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: None.
or: କିଛି ନୁହଁ।

en: revert
or: ପ୍ରତ୍ୟାବୃତ

en: An error has occurred.
or: ଗୋଟିଏ ତ୍ରୁଟି ଘଟିଛି।
