SendPulse (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: delete
pl: usuń

en: Subscribe
pl: Subskrybuj

en: Message
pl: Wiadomość

en: Link
pl: Odnośnik

en: edit
pl: edytuj

en: Label
pl: Etykieta

en: Add
pl: Dodaj

en: Creation date
pl: Data utworzenia

en: Roles
pl: Role

en: Phone
pl: Telefon

en: Hidden
pl: Ukryty

en: None.
pl: Brak.

en: revert
pl: przywróć

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: clone
pl: duplikuj

en: export
pl: eksportuj

en: translate
pl: przetłumacz

en: An error has occurred.
pl: Wystąpił błąd.

en: No items
pl: Brak elementów

en: manage fields
pl: zarządzaj polami

en: manage display
pl: zarządzaj wyświetlaniem

en: Secret
pl: Sekret
