SendPulse (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Message
ps: پيغام

en: Link
ps: تړونی

en: Add
ps: زیاتول

en: ID
ps: پېژند

en: Hidden
ps: پټ

en: - Select -
ps: - غوره -
