SendPulse (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (22 entries)

en: Title
pt: Título

en: delete
pt: apagar

en: Subscribe
pt: Assinar

en: Message
pt: Mensagem

en: edit
pt: editar

en: Label
pt: Rótulo

en: Add
pt: Adicionar

en: Creation date
pt: Data de criação

en: Roles
pt: Papéis

en: Phone
pt: Telefone

en: Hidden
pt: Oculto

en: None.
pt: Nada.

en: revert
pt: reverter

en: - Select -
pt: - Selecione -

en: clone
pt: clonar

en: export
pt: exportar

en: translate
pt: traduzir

en: An error has occurred.
pt: Ocorreu um erro.

en: No items
pt: Sem itens

en: manage fields
pt: gerenciar campos

en: manage display
pt: gerenciar exibição

en: Secret
pt: Segredo
