SendPulse (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Title
sk: Názov

en: delete
sk: odstrániť

en: Subscribe
sk: Prihlásiť

en: Message
sk: Správa

en: Link
sk: Odkaz

en: edit
sk: upraviť

en: Label
sk: Označenie

en: Add
sk: Pridať

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Phone
sk: Telefón

en: Hidden
sk: Skryté

en: None.
sk: Žiadne.

en: revert
sk: vrátiť

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: clone
sk: klonovať

en: An error has occurred.
sk: Vyskytla sa chyba

en: manage fields
sk: spravovať polia

en: manage display
sk: spravovať zobrazenie

en: - Create new -
sk: - Vytvoriť nový -
