SendPulse (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: delete
sl: izbriši

en: Subscribe
sl: Naroči me

en: Message
sl: Sporočilo

en: Link
sl: Povezava

en: edit
sl: uredi

en: Label
sl: Oznaka

en: Add
sl: Dodaj

en: Roles
sl: Vloge

en: Hidden
sl: Skrito

en: None.
sl: Brez.

en: revert
sl: povrni

en: An error has occurred.
sl: Prišlo je do napake.
