SendPulse (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: delete
sq: fshij

en: Message
sq: Mesazhi

en: Link
sq: Lidhje

en: edit
sq: ndrysho

en: Roles
sq: Rolet

en: None.
sq: Asnjë.

en: revert
sq: rikthe

en: export
sq: eksporto

en: An error has occurred.
sq: Ka ndodhur një gabim.
