SendPulse (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: delete
sr: избриши

en: Subscribe
sr: Претплатите се.

en: Message
sr: Порука

en: edit
sr: измени

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: Roles
sr: Улоге

en: Hidden
sr: Сакривено

en: None.
sr: Ништа.

en: An error has occurred.
sr: Дошло је до грешка.
