SendPulse (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: delete
ta: அழி

en: Subscribe
ta: சந்தா சேர்

en: Message
ta: செய்தி

en: Link
ta: சுட்டி

en: edit
ta: மாற்று

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Add
ta: சேர்

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Hidden
ta: மறைந்தது

en: None.
ta: இல்லை.

en: revert
ta: பழையபடி மாற்று

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -

en: An error has occurred.
ta: ஒரு பிழை ஏற்பட்டுள்ளது.
