SendPulse (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: delete
th: ลบ

en: Message
th: ข้อความ

en: Link
th: ลิงค์

en: edit
th: แก้ไข

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Add
th: เพิ่ม

en: ID
th: ไอดี

en: Phone
th: โทรศัพท์

en: Hidden
th: ซ่อน

en: None.
th: ไม่มี

en: revert
th: แก้ไขรุ่นกลับคืน

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -

en: An error has occurred.
th: มีัปัญหาเกิดขึ้น

en: No items
th: ไม่มีรายการ
