SendPulse (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (20 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: delete
tr: sil

en: Subscribe
tr: Abone ol

en: Message
tr: İleti

en: Link
tr: Bağlantı

en: edit
tr: düzenle

en: Label
tr: Etiket

en: Add
tr: Ekle

en: Creation date
tr: Oluşturulma tarihi

en: Roles
tr: Roller

en: Phone
tr: Telefon

en: Hidden
tr: Gizli

en: None.
tr: Hiçbiri.

en: revert
tr: geri al

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: export
tr: dışarı ver

en: translate
tr: çeviri

en: An error has occurred.
tr: Bir hata oluştu.

en: manage fields
tr: alanları yönet

en: manage display
tr: görüntüyü yönet
