SendPulse (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: delete
ur: حذف کریں

en: Subscribe
ur: رکنیت حاصل کریں

en: Message
ur: پیغام

en: Link
ur: ربط

en: edit
ur: ترمیم

en: Label
ur: عنوان

en: Add
ur: شامل کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Roles
ur: رولز

en: Hidden
ur: چھپا ہو ا

en: None.
ur: کوئی نہیں۔

en: An error has occurred.
ur: ایک نقص پایا گیا ہے۔
