SendPulse (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (20 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: delete
vi: xoá

en: Subscribe
vi: Đăng ký

en: Message
vi: Thông điệp

en: Link
vi: Liên kết

en: edit
vi: sửa

en: Label
vi: Nhãn

en: Add
vi: Thêm

en: ID
vi: Mã

en: Roles
vi: Vai trò

en: Phone
vi: Điện thoại

en: Hidden
vi: Ẩn

en: None.
vi: Không có.

en: revert
vi: trở lại

en: - Select -
vi: - Chọn -

en: export
vi: xuất ra

en: An error has occurred.
vi: Đã xảy ra lỗi.

en: manage fields
vi: quản lý trường

en: manage display
vi: quản lý hiển thị

en: Secret
vi: Mật
