SendPulse (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: delete
ar: حذف

en: Subscribe
ar: اشتراك

en: Message
ar: الرسالة

en: Link
ar: رابط

en: edit
ar: تحرير

en: Label
ar: التسمية

en: Add
ar: إضافة

en: ID
ar: المعرف ID

en: Roles
ar: الأدوار

en: Hidden
ar: مخفي

en: None.
ar: لا شيء.

en: revert
ar: استرجاع

en: - Select -
ar: - اختر -

en: clone
ar: استنساخ

en: export
ar: تصدير

en: translate
ar: ترجمة

en: An error has occurred.
ar: حدث خطأ.

en: manage fields
ar: تسيير الحقول

en: manage display
ar: إدارة العرض
