SendPulse (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: delete
az: sil

en: Message
az: Mesaj

en: edit
az: redaktə et

en: Add
az: Əlavə et

en: ID
az: İD

en: Roles
az: Rollar

en: Hidden
az: Gizli

en: - Select -
az: - Seçin -

en: An error has occurred.
az: Bir səhv baş verdi.
