SendPulse (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: delete
be: выдаліць

en: Subscribe
be: Падпісацца

en: Message
be: Паведамленне

en: Link
be: Спасылка

en: edit
be: рэдагаваць

en: Label
be: Подпіс

en: Add
be: Дадаць

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Roles
be: Ролі

en: Hidden
be: Схаваць

en: revert
be: адкат

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: clone
be: клянаваць

en: export
be: экспартаваць

en: An error has occurred.
be: Здарылася памылка.

en: manage fields
be: кіраваць палямі

en: manage display
be: кіраваць адлюстраваннем
