SendPulse (7.x-1.1) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Message
bn: বার্তা

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: Roles
bn: ভূমিকা
