SendPulse (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Title
ca: Títol

en: delete
ca: suprimeix

en: Subscribe
ca: Subscriure's

en: Message
ca: Missatge

en: Link
ca: Enllaç

en: edit
ca: edita

en: Label
ca: Etiqueta

en: Add
ca: Afegeix

en: Creation date
ca: Data de creació

en: Roles
ca: Rols

en: Phone
ca: Telèfon

en: Hidden
ca: Ocult

en: None.
ca: Cap.

en: revert
ca: reverteix

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: clone
ca: clona

en: translate
ca: tradueix

en: An error has occurred.
ca: Hi ha hagut un error.

en: No items
ca: Sense elements

en: manage fields
ca: gestiona els camps

en: manage display
ca: gestiona la presentació
