SendPulse (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (19 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: delete
el: διαγραφή

en: Subscribe
el: Εγγραφή

en: Message
el: Μήνυμα

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: edit
el: επεξεργασία

en: Label
el: Ετικέτα

en: Add
el: Προσθήκη

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Hidden
el: Κρυφό

en: None.
el: Κανένα.

en: revert
el: επαναφορά

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: clone
el: κλωνοποίηση

en: translate
el: μετάφραση

en: An error has occurred.
el: Παρουσιάστηκε σφάλμα.

en: manage fields
el: διαχείριση πεδίων

en: manage display
el: διαχείριση εμφάνισης
