SendPulse (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (21 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: delete
fa: حذف

en: Subscribe
fa: اشتراک

en: Message
fa: پیغام

en: Link
fa: پیوند

en: edit
fa: ویرایش

en: Label
fa: برچسب

en: Add
fa: افزودن

en: ID
fa: شناسه

en: Creation date
fa: تاریخ ایجاد

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Phone
fa: تلفن

en: Hidden
fa: پنهان

en: None.
fa: هیچکدام.

en: revert
fa: بازگشت

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: export
fa: صدور

en: translate
fa: ترجمه

en: An error has occurred.
fa: خطایی رخ داده است.

en: manage fields
fa: اداره فیلد‌ها

en: manage display
fa: اداره نمایش
