SendPulse (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (22 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: delete
fi: poista

en: Subscribe
fi: Tilaa

en: Message
fi: Viesti

en: Link
fi: Linkki

en: edit
fi: muokkaa

en: Label
fi: Tunnus

en: Add
fi: Lisää

en: Creation date
fi: Luontipäivämäärä

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Phone
fi: Puhelin

en: Hidden
fi: Piilotettu

en: None.
fi: Ei mitään.

en: revert
fi: palauta

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: clone
fi: kloonaa

en: export
fi: lataa

en: translate
fi: käännä

en: An error has occurred.
fi: Tapahtui virhe.

en: manage fields
fi: hallinnoi kenttiä

en: manage display
fi: ylläpidä näkymää

en: - Create new -
fi: - Luo uusi -
