SendPulse (7.x-1.1) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: delete
fil: tanggalin

en: Message
fil: Mensahe

en: edit
fil: wastuhin

en: Add
fil: Idagdag

en: Roles
fil: Mga papel

en: None.
fil: Wala.

en: - Select -
fil: - Pumili -

en: An error has occurred.
fil: May maling naganap.
