SendPulse (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (23 entries)

en: Title
fr: Titre

en: delete
fr: supprimer

en: Subscribe
fr: S'abonner

en: Link
fr: Lien

en: edit
fr: modifier

en: Label
fr: Libellé

en: Add
fr: Ajouter

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Creation date
fr: Date de création

en: Roles
fr: Rôles

en: Phone
fr: Téléphone

en: Hidden
fr: Caché

en: None.
fr: Aucun.

en: revert
fr: rétablir

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: clone
fr: cloner

en: export
fr: exporter

en: translate
fr: traduire

en: An error has occurred.
fr: Une erreur s'est produite.

en: No items
fr: Aucun élément

en: manage fields
fr: gérer les champs

en: manage display
fr: gérer l'affichage

en: - Create new -
fr: - Créer nouveau -
