SendPulse (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (21 entries)

en: Title
gl: Título

en: delete
gl: eliminar

en: Subscribe
gl: Suscribirse

en: Message
gl: Mensaxe

en: Link
gl: Ligazón

en: edit
gl: editar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Add
gl: Engadir

en: Creation date
gl: Data de creación

en: Phone
gl: Teléfono

en: Hidden
gl: Oculto

en: None.
gl: Ningún.

en: revert
gl: volver

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: clone
gl: clon

en: export
gl: exportar

en: translate
gl: traducir

en: An error has occurred.
gl: Produciuse un erro.

en: No items
gl: Sen elementos

en: manage fields
gl: administrar campos

en: manage display
gl: xestionar presentación
