SendPulse (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: Title
he: כותרת

en: delete
he: מחיקה

en: Subscribe
he: הרשמה

en: Message
he: הודעה

en: Link
he: קישור

en: edit
he: עריכה

en: Label
he: תווית

en: Add
he: הוספה

en: Creation date
he: תאריך יצירה

en: Roles
he: תפקידים

en: Phone
he: טלפון

en: Hidden
he: מוסתר

en: None.
he: ללא.

en: revert
he: שחזר

en: - Select -
he: - בחירה -

en: clone
he: שכפול

en: export
he: ייצוא

en: translate
he: תרגום

en: An error has occurred.
he: ארעה שגיאה.

en: manage fields
he: ניהול שדות

en: manage display
he: ניהול תצוגה
