SendPulse (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (19 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Subscribe
hi: सदस्यता लें

en: Message
hi: संदेश

en: Link
hi: कड़ी

en: edit
hi: संपादन करें

en: Label
hi: लेबल

en: Add
hi: जोड़ें

en: ID
hi: आईडी

en: Creation date
hi: निर्माण तारीख

en: Roles
hi: भूमिका

en: Phone
hi: फ़ोन

en: Hidden
hi: छुपा हुआ

en: None.
hi: कोई नहीं

en: revert
hi: वापिस लाएँ

en: - Select -
hi: - चुनें -

en: An error has occurred.
hi: एक त्रुटि हुई

en: manage fields
hi: फ़ील्ड्स का प्रबंधन

en: manage display
hi: प्रदर्शन का प्रबंधन
