SendPulse (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Title
jv: Judul

en: delete
jv: busak

en: Message
jv: Pesen

en: Link
jv: Tautan

en: edit
jv: sunting

en: Label
jv: Judul

en: Add
jv: Tambah

en: Roles
jv: Parāgā

en: Hidden
jv: Umpetan

en: revert
jv: balékna

en: - Select -
jv: - Pilih -

en: An error has occurred.
jv: Ānā kesalahan.

en: manage fields
jv: Natani field

en: manage display
jv: nata tampilan
