SendPulse (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: delete
kk: Өшіру

en: Message
kk: Хабарлама

en: Link
kk: Сілтеме

en: edit
kk: түзету

en: Label
kk: Атауы

en: Roles
kk: Рөлдер

en: None.
kk: Ешбір.

en: An error has occurred.
kk: Қате жіберілді.
