SendPulse (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Subscribe
kn: ಚಂದಾದಾರನಾಗು

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Phone
kn: ದೂರವಾಣಿ

en: Hidden
kn: ಅಡಗಿಸಲಾದ

en: An error has occurred.
kn: ಒಂದು ದೋಷವು ಎದುರಾಗಿದೆ.

en: Secret
kn: ರಹಸ್ಯವಾದ
