SendPulse (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Subscribe
ku: بەشداربوون

en: Message
ku: پەیام

en: Link
ku: بەستەر

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Label
ku: پێناس

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Hidden
ku: شارراوە

en: None.
ku: هیچ.

en: revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -

en: An error has occurred.
ku: هەڵەیەک ڕوویدا

en: manage fields
ku: ڕێکخستنی خانەکان
