SendPulse (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: delete
lt: šalinti

en: Subscribe
lt: Prenumeruoti

en: Message
lt: Žinutė

en: Link
lt: Nuoroda

en: edit
lt: redaguoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Add
lt: Pridėti

en: Roles
lt: Rolės

en: Phone
lt: Telefonas

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: None.
lt: Joks.

en: revert
lt: sugrąžinti

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: clone
lt: klonuoti

en: export
lt: eksportuoti

en: translate
lt: išversti

en: An error has occurred.
lt: Įvyko klaida.

en: manage fields
lt: valdyti laukelius

en: manage display
lt: laukelių atvaizdavimas
