SendPulse (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (22 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: delete
lv: dzēst

en: Subscribe
lv: Pierakstīties

en: Message
lv: Ziņojums

en: Link
lv: Saite

en: edit
lv: labot

en: Label
lv: Etiķete

en: Add
lv: Pievienot

en: Creation date
lv: Izveides datums

en: Roles
lv: Lomas

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Hidden
lv: Slēpts

en: None.
lv: Neviens.

en: revert
lv: atgriezt atpakaļ

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: clone
lv: klonēt

en: export
lv: eksportēt

en: translate
lv: tulkot

en: An error has occurred.
lv: Ir notikusi kļūda.

en: No items
lv: Nav vienumu

en: manage fields
lv: pārvaldīt laukus

en: manage display
lv: pārvaldīt attēlojumu
