SendPulse (7.x-1.1) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: delete
nn: slett

en: Message
nn: Melding

en: Link
nn: Lenke

en: edit
nn: endre

en: Label
nn: Etikett

en: Roles
nn: Roller

en: Phone
nn: Telefon

en: Hidden
nn: Skjult

en: None.
nn: Ingen.

en: revert
nn: tilbakestill

en: An error has occurred.
nn: Ein feil er oppstådd
