SendPulse (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (19 entries)

en: Title
oc: Títol

en: delete
oc: suprimir

en: Message
oc: Messatge

en: Link
oc: Ligam

en: edit
oc: modificar

en: Label
oc: Etiqueta

en: Add
oc: Apondre

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Roles
oc: Ròtles

en: Hidden
oc: Amagat

en: None.
oc: Pas cap.

en: revert
oc: restablir

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: clone
oc: clonar

en: export
oc: exportar

en: translate
oc: traduire

en: An error has occurred.
oc: Una error s'es produita.

en: manage fields
oc: gerir los camps

en: manage display
oc: gerir l'afichatge
