SendPulse (7.x-1.1) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Roles
pa: ਰੋਲ
