SendPulse (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (23 entries)

en: Title
pt: Título

en: delete
pt: eliminar

en: Subscribe
pt: Subscrever

en: Message
pt: Mensagem

en: Link
pt: Ligação

en: edit
pt: editar

en: Label
pt: Etiqueta

en: Add
pt: Adicionar

en: Creation date
pt: Data de criação

en: Roles
pt: Grupos de utilizador

en: Phone
pt: Telefone

en: Hidden
pt: Oculto

en: Mailing lists
pt: Listas de discussão

en: None.
pt: Nenhum.

en: revert
pt: reverter

en: - Select -
pt: - Selecionar -

en: export
pt: exportar

en: translate
pt: traduzir

en: An error has occurred.
pt: Ocorreu um erro.

en: manage fields
pt: gerir campos

en: manage display
pt: gerir exibição

en: Secret
pt: Segredo

en: - Create new -
pt: - Criar novo -
