SendPulse (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (24 entries)

en: Title
sv: Titel

en: delete
sv: radera

en: Subscribe
sv: Prenumerera

en: Message
sv: Meddelande

en: Link
sv: Länk

en: edit
sv: redigera

en: Label
sv: Etikett

en: Add
sv: Lägg till

en: Creation date
sv: Datum skapad

en: Roles
sv: Roller

en: Phone
sv: Telefon

en: Hidden
sv: Dold

en: Mailing lists
sv: E-postlistor

en: None.
sv: Ingen.

en: revert
sv: återställ

en: - Select -
sv: - Välj -

en: clone
sv: klona

en: export
sv: exportera

en: translate
sv: översätt

en: An error has occurred.
sv: Ett fel har uppstått.

en: No items
sv: Inga poster

en: manage fields
sv: hantera fält

en: manage display
sv: hantera visning

en: Secret
sv: Hemlighet
