SendPulse (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: delete
te: తొలగించు

en: Message
te: సందేశం

en: Link
te: లింకు

en: edit
te: మార్చు

en: Label
te: లేబుల్

en: Add
te: చేర్చు

en: Roles
te: పాత్రలు

en: None.
te: ఏమీలేదు.

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -

en: An error has occurred.
te: ఏదో లోపం దొర్లింది.
