SendPulse (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (28 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: delete
uk: видалити

en: Subscribe
uk: Підписатися

en: Message
uk: Повідомлення

en: Link
uk: Посилання

en: edit
uk: редагувати

en: Label
uk: Мітка

en: Add
uk: Додати

en: Creation date
uk: Дата створення

en: Roles
uk: Ролі

en: Phone
uk: Телефон

en: Hidden
uk: Приховано

en: Time to live
uk: Час життя

en: Mailing lists
uk: Списки розсилань

en: None.
uk: Ні.

en: revert
uk: відновити

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: clone
uk: клонувати

en: export
uk: експорт

en: translate
uk: перекласти

en: An error has occurred.
uk: Сталася помилка.

en: manage fields
uk: керувати полями

en: manage display
uk: керувати відображенням

en: Secret
uk: Таємний

en: Updating users in Sendpulse
uk: Оновлення користувачів в Sendpulse

en: Total number of addresses
uk: Загальна кількість адрес

en: Active addresses
uk: Активні адреси

en: Inactive addresses
uk: Неактивні адреси
