SendPulse (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: delete
am: ሰርዝ

en: Subscribe
am: ለደምበኝነት ይመዝገብ

en: Message
am: መልእክት

en: edit
am: አስተካክል

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Hidden
am: ድብቅ

en: None.
am: ምንም።

en: An error has occurred.
am: ስህተት ተፈጥሯል።
