SendPulse (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: delete
bo: བསུབ

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Hidden
bo: སྦས་ཡོད་པ

en: revert
bo: ཕྱིར་སློག

en: translate
bo: ཡིག་སྒྱུར་བྱེད

en: manage fields
bo: གནས་ཁོངས་དོ་དམ

en: manage display
bo: འཆར་སྟངས་དོ་དམ
