SendPulse (7.x-1.1) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: delete
bs: obriši

en: Subscribe
bs: Pretplati se

en: Message
bs: Poruka

en: edit
bs: izmijeni

en: Label
bs: Oznaka

en: Add
bs: Dodaj

en: Roles
bs: Uloge

en: Hidden
bs: Sakriven

en: revert
bs: vratiti

en: An error has occurred.
bs: Desila se greška.

en: manage fields
bs: upravljaj poljima
