SendPulse (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: delete
cs: smazat

en: Subscribe
cs: Přihlásit

en: Message
cs: Zpráva

en: Link
cs: Odkaz

en: edit
cs: upravit

en: Label
cs: Popisek

en: Add
cs: Přidat

en: Creation date
cs: Datum vytvoření

en: Roles
cs: Role

en: Phone
cs: Telefon

en: Hidden
cs: Skryté

en: None.
cs: Žádný.

en: revert
cs: vrátit

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: clone
cs: klonovat

en: translate
cs: přeložit

en: An error has occurred.
cs: Vyskytla se chyba.

en: No items
cs: Žádné položky

en: manage fields
cs: správa polí

en: manage display
cs: správa zobrazení

en: Secret
cs: Klíč
