SendPulse (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (21 entries)

en: Title
da: Titel

en: delete
da: slet

en: Subscribe
da: Abonnér

en: Message
da: Meddelelse

en: edit
da: redigér

en: Label
da: Etiket

en: Add
da: Tilføj

en: Creation date
da: Oprettelsesdato

en: Roles
da: Roller

en: Phone
da: Telefon

en: Hidden
da: Skjult

en: None.
da: Ingen.

en: revert
da: gendan

en: - Select -
da: - Vælg -

en: clone
da: klon

en: export
da: eksportér

en: translate
da: oversæt

en: An error has occurred.
da: Der er opstået en fejl.

en: No items
da: Ingen elementer

en: manage fields
da: håndtér felter

en: manage display
da: håndtér visning
