SendPulse (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: delete
eo: forigu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Link
eo: Ligilo

en: edit
eo: redakti

en: Label
eo: Etikedo.

en: Add
eo: Aldonu

en: ID
eo: Identigilo

en: Roles
eo: Roloj

en: Hidden
eo: Kaŝita

en: None.
eo: Neniu.

en: revert
eo: malfari

en: An error has occurred.
eo: Eraro okazis.

en: manage fields
eo: agordu kampojn

en: manage display
eo: agordu vidigilon
