SendPulse (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (23 entries)

en: Title
es: Título

en: delete
es: eliminar

en: Subscribe
es: Suscribirse

en: Message
es: Mensaje

en: Link
es: Enlace

en: edit
es: editar

en: Label
es: Etiqueta

en: Add
es: Agregar

en: Creation date
es: Fecha de creación

en: Phone
es: Teléfono

en: Hidden
es: Oculto

en: Mailing lists
es: Lista de correos

en: None.
es: Ninguno/a.

en: revert
es: revertir

en: - Select -
es: - Seleccionar -

en: clone
es: clonar

en: export
es: exportar

en: translate
es: traducir

en: An error has occurred.
es: Ha ocurrido un error.

en: No items
es: Sin elementos

en: manage fields
es: gestionar campos

en: manage display
es: gestionar presentación

en: - Create new -
es: - Crear nuevo -
