SendPulse (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (17 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: delete
hr: ukloni

en: Subscribe
hr: Prijavi se

en: Message
hr: Poruka

en: Link
hr: Poveznica

en: edit
hr: uredi

en: Label
hr: Oznaka

en: Add
hr: Dodaj

en: Roles
hr: Uloge

en: Phone
hr: Telefon

en: Hidden
hr: Skriveno

en: None.
hr: Nijedan.

en: revert
hr: vrati

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: An error has occurred.
hr: Došlo je do pogreške.

en: manage fields
hr: upravljanje poljima

en: manage display
hr: upravljanje prikazom
