SendPulse (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Title
is: Titill

en: delete
is: eyða

en: Subscribe
is: Gerast áskrifandi

en: Message
is: Skilaboð

en: Link
is: Hlekkur

en: edit
is: breyta

en: Label
is: Merking

en: Add
is: Bæta við

en: ID
is: Kenni

en: Roles
is: Hlutverk

en: Phone
is: Sími

en: Hidden
is: Falið

en: None.
is: Ekkert.

en: revert
is: bakfæra

en: - Select -
is: - Velja -

en: clone
is: klóna

en: An error has occurred.
is: Villa kom upp.
