SendPulse (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (20 entries)

en: Title
it: Titolo

en: delete
it: elimina

en: Subscribe
it: Registrati

en: Message
it: Messaggio

en: edit
it: modifica

en: Label
it: Etichetta

en: Add
it: Aggiungi

en: Creation date
it: Data di creazione

en: Roles
it: Ruoli

en: Phone
it: Telefono

en: Hidden
it: Nascosto

en: None.
it: Nessuno.

en: revert
it: ripristina

en: - Select -
it: - Scegliere -

en: clone
it: duplica

en: export
it: esporta

en: translate
it: traduci

en: An error has occurred.
it: Si è verificato un errore.

en: manage fields
it: gestisci campi

en: manage display
it: gestisci la visualizzazione
