SendPulse (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: delete
ka: წაშლა

en: Subscribe
ka: გამოწერა

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Link
ka: ბმული

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Label
ka: სათაური

en: Add
ka: დამატება

en: Roles
ka: როლები

en: Hidden
ka: დამალული

en: None.
ka: არცერთი.

en: revert
ka: დაბრუნება
